PDFTiskEmail

Reference

Na následujících řádcích najdete několik reakcí na naše kurzy a intenzivní semináře. Většina je "vytažena" z mailové komunikace vedené po skončení kurzu. Všem účastníkům ochotných podělit se o své zážitky VELMI DĚKUJEME.

 

Kurz kytary byl vééélmi pohodový a šitý na míru tak, abychom se věnovaly tomu, čemu chceme a co si přejeme umět :-). Pavlína se v pekelně krátkém čase stihla věnovat nám všem, k čemuž si dopohla i vlastní organizací - vytvořením maličké 3 členné skupinky, což bylo tak akorát. S holkama jsme tak přišly každá za sebe, ale společně jsme na to nebyly vůbec samy:-). Děkuju a těším se zase v novém roce na volné pokračování!:-).

Sabča Prokopová

účastnice kurzu Kytara pro mírně pokročilé Sabča Prokopová

 

Co si budeme nalhávat, ukulele je překrásný nástroj, kterým okouzlíte nejednoho chlapce (i děvče). Pokud se odhodláte k prohrabování jeho struny, nebudete litovat a brzy se stanete největší hvězdou (či raritou) v okolí. Jestli se ale začnete učit u Veritas Learning, hrozí vám spíše to první. Setkáte se tu totiž s odborníky na slovo vzatými, kteří ale zároveň nepředstavují typické kapacity, jejichž jediné přátelské slovo zazní nad publikací vlastní výroby. Lidé z Veritas jsou milí a ochotní, o legraci a smích není na jejich lekcích nouze. Proto jsou také tak oblíbení. A co se týče samotné výuky, poskytnou Vám přesně to, co potřebujete, podle Vašich možností, zkušeností a nadání. Jsem velmi vděčná, že jsem měla možnost odbýt si svou první lekci hry na ukulele právě u nich. Kurz měl totiž jedinou chybu - byl jen jeden. Velice doporučuji!

Petra  Douchová
účastnice intenzivního semináře Ukulele pro začátečníky 1

 

Chvíli jsem si sám brnkal doma na kytaru, noty neznám. Přihlásil jsem se s úmyslem ať získám nějaké základy a ať si při samouce nevštípím nějáké zlozvyky. V tomhle ohledu jsem velmi spokojený. Lektorka je milá a ráda odpoví na sebehloupější dotaz, případně vysvětlování přizpůsobí vašim hudebním (ne)znalostem. Samozřejmě po šesti lekcích z vás nebude virtuóz, ale když jsem cvičil podle instrukcí, tak spolubydlové poznávali co se pokouším hrát, a to potěší. Při dostatečném cvičení je pokrok překvapivě rychlý.

Vít Pravda
účastník kurzu Kytara pro začátečníky


Kurz Kytara pro začátečníky se mi moc líbil. Příjemný kolektiv a usměvavá ochotná paní učitelka. Jako začátečníkům nám vysvětlila veškeré potřebné věci a názvosloví, naučila nás správně držet kytaru a základní akordy, díky nímž se dá zahrát mnoho krásných táborových písní. Učila nás rytmus a celkově její přístup k nám byl bezchybný.
Vřele doporučuji :-)

Veronika Horáková
účastnice kurzu Kytara pro začátečníky

Pavlíno,
hodina byla fakt skvělá, bavilo mě to, bylo hodně srandy, naučil jsem se nový věci, takže paráda a jen tak dál. Hodně štěstí ať se daří a třeba na dalším kurzu ahoj.....

Petr Kantor
účastník intenzivního semináře Ukulele pro začátečníky 1Ahoj Pavlíno,
už cvičím na ukulele a snažím se dělat i poroky.  S Vaškem jsme si tvou hodinu opravdu užili a věř, že mi to přineslo krásný nový element v mém životě.
Doufám, že budeme mít brzo příležitost přijít na další hodinu, nebo nějaký váš koncert!

Kamila Gotzová
účastnice intenzivního semináře Ukulele pro začátečníky 1


Pavlíno,
byla jste super lektorka. Děkuji

Jana Šindelková
účastnice kurzu Kytara pro začátečníky

TOPlist