PDFTiskEmail

Ukulele pro děti

Ukulele na zkoušku

Někdy je těžké určit, zda je zájem dětí o nástroj trvalejšího charakteru. Máme pro Vás řešení. 5 krátkých lekcí, na kterých si Vaše ratolest vyzkouší, zda by ji ukulele bavilo. Každou hodinu dostane Vaše dítě do rukou jiné ukulele. Každou hodinu si s ním budu „hrát“. Výuka je vhodná pro menší děti (od 5 do 7 let) které se ještě nevydrží soustředit delší dobu. Jednotlivé lekce trvají pouze 25 minut, tak plně využijeme společný čas bez odpočinkových prodlev. Na všech lekcí je přítomno pouze jedno dítě a jedna lektorka. Přítomni mohou být rodiče dítěte, či jiný doprovod.

Délka:  5 x 25 minut

Termín: individuální, četnost doporučuji 1 x týdně.

Cena: 900 Kč

Přihlášky: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Podrobnější informace: výše uvedený mail, nebo 608 643 443 (lektorka Pavlína Vargová)

Jsem schopna připravit individuální kurz i pro starší děti, pokud máte zájem, napište mi na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo využijte poptávkový formulář. Děkuji.

 

Pokračujeme s ukulele

Pokud se Vašemu dítěti budou lekce na zkoušku líbit, je na individuální dohodě, zda budeme společně pokračovat ve zkrácených lekcí či zda si již troufnete na celých 50 minut.


Ukulele pro děti od 8 let

Doporučuji již celou hodinu. Ze začátku je lepší volit individuální přístup, po zvládnutí nutných základnů je možno se přidat do skupinové výuky a vyzkoušet si tak souhru.

 

Cena individuální lekce od září 2018

1/2 lekce (25 minut)................................200 Kč

lekce (50 minut)......................................380 Kč

zlevněná lekce (při pravidelné výuce)......330 Kč

 

 

KURZ: UKULELE PRO DĚTI

Od 13. září 2018 začíná kurz Ukulele pro děti. Bude veden ve dvou skupinách, pro děti od 6 do 9 let a od 9 do 13 let. Kurz je zaměřen velmi prakticky a akcentuje hru písniček, ty už hrajeme na první lekci. Výuka probíhá ve skupině a je vedena zábavnou formou na adrese centrum Světozor, Vojanova 1, Brno - Židenice. Pro rodiče či jiný doprovod dětí je připraveno zázemí při čekání a facebooková stránka s interními informacemi. Bližší informace najdete na partnerském webu jaknaukulele.

Přihlásit se můžete zde.

 

TOPlist