PDFTiskEmail

Individuální lekce: kytara, ukulele

Nevyhovují Vám vypsané termíny kurzů a seminářů? Chcete individuálnější přístup? Nechcete čekat na další běh kurzu?

Pokud jste alespoň na jednu výše uvedenou otázku odpověděli ano, pak individuální lekce jsou právě pro Vás. Individuální lekce nabízíme pro všechny pokročilosti všem věkovým kategoriím.

Můžete se zabývat doprovodem písní, hrou melodie, vybrnkáváním jako formou doprovodu, nebo třeba klasickou hudbou. Můžete se seznamovat s jednou technikou nebo se všemi, záleží to pouze na Vás. Obsah lekce je volen na základě diskuse s klientem. Jistě již máte představu, co byste chtěli jednou zahrát. Stává se, že klient postupně svou laťku zvyšuje, náš plán můžeme kdykoliv upravit, aby byl aktuální. Vždy však budeme vycházet z toho, co chete zahrát. Ačkoliv ne vždy je možné s danou písní či skladbou začít a je nutné projít určitou přípravou než dosáhnete dostatečné technické úrovně, je prioritou cíl, který uvedete.

Výuka probíhá v učebně na adrese Kuklenská 14, Brno - Židenice (zastávka Geislerova je asi 6 minut od Hlavního nádraží tramvajemi 8, 9, 10). Jedna lekce trvá 50 minut. Lekce lze darovat formou dárkového poukazu. Pokud máte zájem o výuku dětí, je možné délku lekce upravit podle potřeb dítěte. Délka lekce tak bude zkrácena na základě domluvy mezi rodiči a lektorkou. Úměrně tomu bude přizpůsobena i cena.


Předplatné je nutné vyčerpat půl roku od objednání. Lekce se domlouvají alespoň 2 dny dopředu. Přesun lekce je možný po dohodě (s 1 denním předstihem původní lekce). Není nutné absolvovat lekci každý týden. Četnost lekcí záleží na domluvě. Stejně tak není nutné, aby lekce probíhala vždy ve stejný čas (třeba ve čtvrtek v 18 hod.). Každou následující lekci je možné si domluvit dle Vašich časových možností. Lekce tak můžete snadno přerušit kvůli náhlému pracovnímu vytížení, dovolené apod. a pak se k nim vrátit.

 

NOVÝ CENÍK PLATNÝ OD 1. 9. 2018:

dospělí děti

Pravidelná výuka

(alespoň 1 x za 14 dní)

400 Kč

350 Kč

Nepravidelná výuka

(menší četnost než 1 x za 14 dní)

500 Kč 400 Kč
Skupinový kurz (6 lekcí) 1100 Kč -----

  

K domluvě individuální lekce, prosím, použijte náš kontaktní formulář nebo e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Pokud budete mít nějaký dotaz ohledně výuky, neváhejte lektorku kontaktovat.

TOPlist