PDFTiskEmail

Dárkový poukaz Veritas Learning

Darujte svým blízkým příjemně strávený volný čas. S námi určitě nešlápnete vedle.

Prostřednictvím našeho dárkového poukazu můžete darovat celý kurz, libovolný počet individuálních lekcí nebo zvolíte pouze částku, kterou obdarovaná osoba využije dle svého uvážení.

Abyste mohli pořídit dárky beze strachu, že se netrefíte a mohli i případně zaexperimentovat, můžete u nás všechny poukazy vrátit do 14 dnů. Stačí napsat e-mail na adresu  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , kde uvedete číslo dárkového poukazu. Nakupujete tedy bez rizika.

 

Dárkový poukaz můžete objednat pro tyto kurzy:

 

OBJEDNAT DÁRKOVÝ POUKAZ

Do formuláře, prosím, nezapomeňte uvést jaký kurz chcete darovat, případně do Poznámky text, který chcete umístit (např. "Pro Pepu k narozeninám" apod.).

 

Jak dárkový poukaz funguje?

Vybraný dárkový poukaz se objednává přes objednávkový formulář, v němž kupující uvede hodnotu dárkového poukazu a kurz, který chce darovat. Pokud chcete uvést nějaké specifické údaje, např. aby dárkový poukaz obsahoval jméno obdarovaného, uveďte tuto skutečnost do e-mailu nebo do objednávacího formuláře (do položky Poznámky).

Po obdržení Vaší objednávky, dostanete potvrzující e-mail s platebními údaji. Většina poukazů je placena bezhotovostním stykem na základě vydané faktury. Po dohodě lze zaplatit také v hotovosti. Po zaplacení bude poukaz vydán, př. vydaný poukaz zaktivován (v případě bezhotovostního styku).

Použití dárkového poukazu je velmi jednoduché. Obdarovaná osoba si vybere termín kurzu, semináře. Do přihlášky na našich webových stránkách vypíše kromě osobních údajů také číslo dárkového poukazu. Po té obdrží potvrzení přihlášky, případně také informace o doplacení zbývající části kurzovného.  Výuka individuálních lekcí se domlouvá přes kontaktní formulář, e-mailem na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na tel. č. 608 643 443.

Upozornění:

Obdarovaná osoba se musí vždy na kurz či seminář přihlásit! Není možné akceptovat její účast bez předchozí domluvy. Kurzy mají svou omezenou kapacitu, abychom byli schopni garantovat kvalitu výuku.

Dárkový poukaz je vydáván s platností půl roku. V této době je nutné celou jeho hodnotu vyčerpat. Na pozdější uplatnění nebude brán zřetel.

Součástí dárkového poukazu jsou také pokyny k jeho čerpání uvedené na druhé straně. Prosíme, předejte obdarované osobě i tuto část.

Děkujeme za pochopení.

TOPlist